Celoroční využití

celoročně příznivé středomořské klima, ostrovní podnebí vytváří vynikající podmínky pro využití nemovitosti celý rok

Snadná dostupnost

Sicílie nabízí veškeré služby a snadnou dostupnost, přímé lety jsou do Palerma a Catanie

Příznivé ceny

Region nabízí výhodném ceny nemovitostí a nízké životní náklady v porovnání nejen se zbytkem Itálie, ale i v rámci celé Evropy

Investiční příležitost

V posledních letech je zřetelný průběžný růst cen nemovitostí, to zakládá podmínky pro výborné investiční příležitosti

Sicílie v nabídce Dolce Vita

goditi la dolce vita in Sicilia!  kde jinde hledat příjemný a sladký život než v perle středomoří, kde slunce svítí skoro celý rok.   Dolce Vita nabízí vyhledání nemovitosti na míru přesně dle Vašich požadavků s případným zajištěním rekonstrukce a poprodejním servisem. Díky prověřené sítí lokálních makléřů poskytujeme exkluzivní podmínky a znalost místního prostředí. Zajímavou příležitostí jsou investice do zemědělské výroby například olivových a citrusových plantáží.

Naše tipy

Sicílie jak ji neznáte

Sicílie je největší ostrov středozemního moře, který nabízí veškeré služby a přijdou si na své milovníci krásných pláží, historie, typické italské kuchyně a kvalitního vina.  Na severní straně ostrova naleznete krásný přírodní park Madonie, zachovalé historické město s úzkými uličkami Cefalú a největší město na ostrove Palermo. Na západní straně v Marsale můžete ochutnat nejkvalitnější víno z ostrova, v kopcích na tamních svazích se nacházejí domácí vinice. Na jižní straně ostrova lze zhlédnout Chrám svornosti v Agrigentu, jedná se o nejzachovalejší řecký chrám na světě. Pokud znáte řeckého Arichmeda, na východním pobřeží můžete navštívit město Syrakusy, zde se narodil a naleznete zde množství památek a zajímavostí. Na severovýchodní straně ostrova Vás uvítá monumentální sopka Etna na které můžete lyžovat a užívat si dechberoucí výhled na moře. Pokud se vydáte ještě pár kilometrů na sever, uvidíte se tyčit vysoko nad mořem na skalnatém útesu město Taormina, jedná se o jednu s nejstarších a nejprestižnějších lokalit z cele Itálie.
Užívejte si místní krásy a kontrastu bez časového limitu a omezení, jen Vy a Sicílie…

Fakta o Sicilíi

  • Břehy omývají tři moře
  • Až 300 slunečných dní v roce
  • Pláže s bílým i tmavým pískem kolem Etny a křišťálově čisté moře.
  • Hory se snižují k moři, kde se táhnou úrodná údolí.
  • Krajinu zdobí citronové a mandarinkové plantáže, olivové háje.
  • Můžeme Vám sehnat nemovitost od 25 000 Eur.
  • Pravidelný pozvolný růst cen nemovitosti.
  • Lze docílit zajímavého výnosu dle typu investice.
  • Nemusíte řešit cenu energii, nízké náklady. Můžeme Vám zajistit, rekonstrukci, výstavbu i umístění bazénu na zahradu nebo  FVE na střechu.

CHCETE VĚDĚT VÍCE?

Volejte našeho makléře

Davida Kožuského

‭+420 723 767 929‬