Dolce Vita development je především o lidech, tak vnímáme všechnu naši práci i projekty. Chceme aby naši klienti za firmou viděli konkrétní tváře a ne jen mailovou schránku nebo robota na chatu. Jako lidé také cítíme společenskou odpovědnost a velmi dobře vnímáme, že naše práce nám přináší určité benefity a komfort. Cítíme tuto potřebu tuto nadhodnotu sdílet s těmi, kterým naopak rodina, stát nebo společnost nedokáže vytvořit takové podmínky, aby mohli jít za svými sny. Proto podporujeme několik projektů a snažíme se vyplnit mezeru chybějících prostředků pro aktivity, které považujeme za společensky prospěšné. Naše kořeny jsou na českých horách a v žilách nám koluje sportovní krev, tak není překvapením, že  se jedná o primárně sportovní aktivity. Největší díl prostředků věnujeme na podporu dětského a juniorského oddílu alpského lyžování Harranti, název nenechává na pochybách, že se jedná o harrachovské závoďáky a závoďačky. jejich četné úspěchy nám přinášejí radost, ale medaile nejsou podstatné. Důležité je vidět mladou generaci na lyžích nebo na kole v letní přípravě a vědět, že alespoň část dětí tráví volný čas pohybovými aktivitami.

Pixel Perfect

Uncode Theme is ultra professional, smooth and sleek, with a clean layout.

Adaptive Images

The Adaptive Images detects your visitor’s device screens size.

Page Builder

Uncode runs an enhanced and tailored version of Visual Composer.

Advanced Grid System

An innovative grid system that pushes layouts to the cutting edge...

Unpaired Flexibility

With 50+ Homepage ready to combine, building a layout has never been easier.

Dedicated Support

If you have any needs just open a support request in our Help Center.

Harranti ski team

Ski Team HARRANTI Harrachov je sportovní klub sjezdového lyžování, který byl oficiálně založen v roce 2014. Pod "značkou HARRANTI" děti trénují již od roku 2008, kdy byla vytvřena první tréninková skupina u lyžařské školy CLASSIC SKI SCHOOL. Ta dodnes zajišťuje hlavní tréninkovou činnost klubu. Zaměřujeme se na opravdu komplexní sportovní přípravu u dětí již od 5 let až do juniorských kategorií. Naším cílem je přivést a udržet děti u sportu a věříme, že se nám odvděčí kvalitními sportovními výkony.

Areál skokanských můstků Harrachov

Areál skokanských můstků kde začínali sportovní kariéru i takové legendy jako Pavel Ploc a další. Jedná se o jedno z mála míst, které nabízí i malý můstek vhodný pro nejmladší s možností následně pokračovat na dvou větších a vytváří tak skvělé tréninkové podmínky pro mládež.

Golf Club Harrachov

Golf club Harrachov byl založen roku 1999 a v roce 2000 byla zahájena výstavba 9 jamkového hřiště. Do provozu uvedeno v září 2001. Par hřiště 60, délka 2 992 m ze žlutých odpališť. Jedná se o jedno z nejvýše položených hřišť v čechách (730 m.n.m) zasazené do krásné přírody západních Krkonoš. Poloha hřiště v horském středisku umožňuje spojit golf s rodinnou dovolenou a další sportovními aktivitami jako horská kola, tenis, horská turistika, mini golf atd.

SK Akuma Mladá Boleslav